Lata doświadczeń w biznesie

Najlepsze paskowe monitory tętna oceniane przez Amazon

Najlepsze paskowe monitory tętna oceniane przez Amazon

Koniec z ześlizgiwaniem się, ześlizgiwaniem się i błyskotliwością tych pasów piersiowych.

Dane są królem, gdy wybrany przez Ciebie sport jest związany z dystansem, np. jazda na rowerze lub bieganie. Szybkość, odległość, długość kroku, kadencja, spalone kalorie, wysokość, wysokość i tętno - to ostatnie być może najważniejsze - mogą pomóc w udoskonaleniu planu treningowego z wieloma użytecznymi spostrzeżeniami.

Oprócz pomiarów treningowych, pomiary tętna mogą zapewnić cenny wgląd w ogólny stan zdrowia i pomóc w uzyskaniu lepszej kondycji niż kiedykolwiek. Dlatego właśnie wybór odpowiedniego przenośnego monitora tętna (i połączenie go z najlepszą aplikacją w Smartwatch i fitness trackerze) jest tak ważne dla Twoich celów zdrowotnych i fitness. 

Spośród różnych typów monitorów tętna, które istnieją, paski piersiowe są jednymi z najlepszych dla sportowców długodystansowych, ponieważ na ogół zapewniają bardziej dokładne odczyty niż monitory nadgarstkowe lub tradycyjne metody fitness. Jeśli wybierzesz właściwą, zapomnisz, że nawet tam jest. 

Jak wybrać paskowy monitor pracy serca

Jeśli chodzi o wybór monitora tętna pasa piersiowego dla Twojego treningu, wiele z Twoich decyzji o zakupie będzie opartych na osobistych preferencjach i Twoim programie treningowym. 

Szerokość pasa: Ten czynnik zależy od Twoich osobistych preferencji, ale przed zakupem zastanów się, czy czujesz się bardziej komfortowo z monitorem tętna, który używa wąskiego pasa lub szerszego pasa podczas ćwiczeń.

Rozmiar modułów: Niektóre paski piersiowe wykorzystują malutkie moduły (część plastikowa przypominająca krążek), które nie wystają poza krawędzie paska. Jednak inni używają większych monitorów. To, którą z nich wybierzesz na swój trening zależy w dużej mierze od Twoich osobistych preferencji, a także od tego, jak ciasno będą pasować Twoje koszulki do biegania. 

Pamięć wewnętrzna: Jeśli nie lubisz trzymać swojego smartfona w dłoni podczas treningu, wybierz monitor, który może przechowywać dane tętna niezależnie. Dane można później przesyłać do telefonu za pomocą aplikacji towarzyszącej dla monitora. 

Metryka: Pomyśl o tym, co chcesz, aby monitor monitora podczas treningu, dobrze, monitorować go. Wyższe modele przechwytują dane w czasie rzeczywistym, od bieżącej kadencji do długości kroku, podczas gdy prostsze modele mogą przechwytywać tylko tętno użytkownika. 

Bateria: Przenośne monitory serca mogą mieć wszystkie rodzaje źródeł zasilania. Niektóre mają akumulator. Inne mają bardzo długą żywotność baterii, ale nie można ich wymienić ani doładować. Dłuższa żywotność baterii jest zawsze pod ręką - nikt nie chce, aby monitor wyciekał podczas pracy - ale jest wiele opcji. Przed zakupem monitora należy zapoznać się z opisem żywotności baterii.

W skrócie, oto siedem najlepszych monitorów tętna w pasie piersiowym, które są idealne dla biegaczy. 

Polar H10

Monitor tętna z pasem piersiowym H10 firmy Polar jest udoskonaleniem popularnego H7, który wielu biegaczy ogłosiło jako złoty standardowy monitor tętna, gdy pojawił się w 2013 roku. H10 posiada baterię o żywotności 400 godzin, wygodny pasek o średniej szerokości oraz wbudowaną pamięć na jedną sesję treningową. 

Co mówią kupujący: "Najlepszy monitor tętna, jaki kiedykolwiek widziałem! Fizjoterapeuta i lekarz zalecili".

Polar T31

Polar T31 sam w sobie nie jest monitorem tętna, tzn. nie może robić wszystkich fantazyjnych rzeczy, które robią inne urządzenia z tej listy. T31 jest właściwie nadajnikiem, który rejestruje odczyty tętna za pomocą wodoodpornego EKG i wysyła je do fitness trackera lub Smartwatcha. Można go również podłączyć do bieżniarek na bieżnie do jazdy w pomieszczeniach zamkniętych.

Co mówią kupujący: Krytycy chwalą ten nadajnik tętna za jego dokładność i łatwość obsługi, a także możliwość podłączenia do wielu urządzeń i sprzętu innych producentów. 

Shanren Beat 20

Nie możesz znieść noszenia swojego smartfona, gdy jesteś w biegu? Nie martw się, ponieważ Shanren Beat 20 przechowuje dane do 100 sesji treningowych, które możesz później przenieść na swój telefon za pomocą aplikacji Shanren Sport. Ten monitor tętna śledzi Twoje strefy tętna, a także posiada unikalną funkcję ostrzegania o wibracjach, która ostrzega Cię, gdy zbliżasz się do maksymalnego tętna ustawionego w aplikacji.

Co mówią kupujący: "Jest niezwykle przyjazny dla użytkownika, łatwy do odczytania i zrozumienia, lekki.

Wahoo Tickr X

Kolejny beztelefonowy pasek na klatkę piersiową, Wahoo Tickr X można podłączyć do niemal wszystkiego, w tym do telefonów i tabletów, zegarków Garmin i ponad 50 aplikacji fitness. Monitor ten ma szersze, miękkie pasmo, które można regulować w zakresie od 23 do 48 cali.

Co mówią kupujący: Krytycy chwalą to urządzenie za dokładne odczyty i łatwość obsługi, ale ostrzegają, że może być jeszcze bardziej trwałe. 

Garmin HRM Run

Garmin HRM-Run to supercienki pasek na klatkę piersiową z imponującą jednoroczną żywotnością baterii (jeśli raz dziennie biegasz przez godzinę). Garmin HRM-Run posiada mały, lekki monitor, który rejestruje sześć chłodnych przebiegów: Częstotliwość pedałowania, wibracje pionowe ("odbijanie się" podczas jazdy), czas kontaktu z podłożem, równowaga lewo/prawo, długość kroku i stosunek pionowy (wysokość drgań do długości kroku).

Garmin HRM-Tri

Jeśli dodasz do swojej ogólnej kondycji fizycznej inne formy treningu - zwłaszcza jazdę na rowerze i pływanie - powinieneś zajrzeć do aplikacji Garmin HRM-Tri, która zbiera wszystkie dane potrzebne triathletom i przekazuje je z powrotem do aplikacji fitness na kompatybilnych urządzeniach, z którymi się synchronizujesz.

CooSpo IP67

Jeśli szukasz niedrogiego zakupu, aby przenieść swój trening na wyższy poziom, to ten jest dla Ciebie. CooSpo IP67 Chest Strap wykorzystuje technologię ANT Plus i Bluetooth, dzięki czemu może synchronizować się i pracować bezprzewodowo z każdym urządzeniem, które już posiadasz. Nie ma zatem dalszych kosztów związanych z pomiarem tętna. Przy cenie wynoszącej tylko 30 dolarów, kupujący uwielbiają wartość za cenę tego urządzenia przenośnego.

Co mówią kupujący: "Wspaniała alternatywa dla markowych urządzeń za mniejsze pieniądze" i "Wspaniała cena i można ją łatwo łączyć ze wszystkimi popularnymi urządzeniami i produktami. Pasek jest wygodny, a skrzynia biegów bardzo dokładna."

O serwisie

Wiadomości z całego świata. newsy, technologia, zdrowie, kuchnia. Wejdźcie na naszą stronę i przekonajcie się sami. Zapraszamy!

Warto zobaczyć