Lata doświadczeń w biznesie

Nigdy nie zgubisz swojego smartfona ponownie dzięki tym 5 aplikacjom

Nigdy nie zgubisz swojego smartfona ponownie dzięki tym 5 aplikacjom

 

 

Jeśli jesteś jak większość ludzi, Twój smartfon jest czymś więcej niż tylko telefonem.

Jest to jeden obiekt, który trzymasz przy sobie bardziej niż jakikolwiek inny.

Twój cenny smartfon jest obok Ciebie, gdy zasypiasz, jest przy Tobie, gdy budzisz się rano, a Twój telefon jest gotowy do użycia, gdy sprawdzasz swój kalendarz na dany dzień - aż nagle... nie jest. Czytaj więcej na: https://lokalizo.pl

Od kontaktów, do zdjęć, informacji o kartach kredytowych i nie tylko, utrata telefonu może być niezwykle przerażającym doświadczeniem. Te darmowe aplikacje mogą zaoszczędzić Ci ogromną ilość frustracji i pomóc chronić swoje dane osobowe przed końcem w niewłaściwych rękach.

# 1) Gdzie jest mój Droid

Jako jeden z najlepszych aplikacji dla telefonów z systemem Android, ta aplikacja ma mnóstwo funkcji i ułatwia śledzenie brakującego urządzenia przez GPS. Podstawowa wersja jest darmowa, podczas gdy wersja profesjonalna oferuje bardziej zaawansowane funkcje, takie jak pstryknięcie zdjęcia za pomocą aparatu i wysyłając go do Ciebie, zdalnie wymazując wszystkie dane telefonu i zdalnie blokując urządzenie.

#2) Prey Anti-Theft

Ta aplikacja jest dostępna dla większości urządzeń mobilnych - Android, iOS, Windows i więcej. Chcesz śledzić swoje skradzione urządzenie za pomocą aplikacji Prey? Wystarczy wysłać słowo "GO PREY" lub zalogować się do panelu sterowania, aby oznaczyć swoje urządzenie jako zaginione. Ta aplikacja wykorzystuje zarówno triangulację WiFi, jak i GPS do lokalizowania telefonu. Oferuje takie funkcje, jak zdalne uruchamianie alarmu (nawet gdy telefon jest wyciszony), wyświetlanie niestandardowej wiadomości alarmowej na ekranie i inne.

Czytaj dalej, przechodząc tu: Lokalizator telefonu

#3) Avast! Mobile Security

Avast! to firma produkująca oprogramowanie antywirusowe, która również stworzyła świetną aplikację do znajdowania telefonu. The Avast! Mobile Security jest częścią ich pakietu bezpieczeństwa mobilnego. Dzięki tej aplikacji możesz zlokalizować swój telefon na mapie, otrzymać powiadomienie o zmianie karty SIM i kontrolować swój telefon z systemem Android zdalnie za pomocą interfejsu internetowego lub wiadomości SMS.

smartfon

#4) GPS Tracker

Z ponad 2.500.000 pobrań, ta darmowa aplikacja dla iPhone'ów pozwala na monitorowanie lokalizacji telefonu przez cały czas. Aplikacja może być również używany do zlokalizowania innego użytkownika iPhone i zobaczyć jego ruchy w ciągu ostatnich 12 godzin. Ponieważ opiera się na GPS do śledzenia, istnieją również opcje, aby zmniejszyć zużycie baterii, ponieważ śledzenie GPS może spuścić żywotność baterii telefonu.

#5) Android Lost Free

Oprócz śledzenia GPS, ta aplikacja Android pochodzi z wielu podstawowych funkcji znalezionych w innych płatnych aplikacji, takich jak zdalne wycieranie karty SD, fotografowania z przedniej i tylnej kamery, a nawet pobieranie złodzieja listy połączeń i wiadomości tekstowych!

Więc masz to.

Nie ma usprawiedliwienia dla utraty telefonu. Jeśli używasz swojego smartfona do pracy w środowisku Bring Your Own Device (BYOD), tylko jedna prosta aplikacja może zapobiec temu, że Twój telefon trafi w niepowołane ręce, narażając na ryzyko nie tylko Twoje informacje, ale także wrażliwe dane firmy (i sieci) Twojego pracodawcy.

Więcej znajdziesz na: https://lokalizo.pl/jak-namierzyc-telefon-bez-wiedzy-wlasciciela

O serwisie

Wiadomości z całego świata. newsy, technologia, zdrowie, kuchnia. Wejdźcie na naszą stronę i przekonajcie się sami. Zapraszamy!