Lata doświadczeń w biznesie

Wsparcie serwisu Apple dla przedsiębiorców

Wsparcie serwisu Apple dla przedsiębiorców

​Serwis Apple Warszawa od wielu lat świadczy usługi dla osób prywatnych, ale także przedsiębiorców. W bardzo poważnych przypadkach można telefonować do specjalisty zajmującego się naprawą komputerów i telefonów, aby przyjechał do naszej firmy i szybko wykonał wszelkie czynności, które pozwalają przywrócić urządzenia do ponownego użytku.

Kto może korzystać z usług serwisowych Apple?

Serwis Apple Kraków obsługuje zarówno małe i średnie przedsiębiorstwa, jak i bardzo duże korporacje. Z takich usług mogą korzystać właściciele firm działający w branży finansowej, telekomunikacyjnej czy nawet medycznej.

Przedsiębiorcy mogą wysłać swojego pracownika ze sprzętem do naprawy do stacjonarnego punktu Apple albo poprosić o przyjazd fachowca do biura firmy. Drugie rozwiązanie jest znacznie lepsze, kiedy posiadamy wiele ciężkiego sprzętu do naprawy i trudno by było wszystko samodzielnie przetransportować. Cennik i zakres usług krakowskiego serwisu dostępny na https://flixapple.com/serwis-krakow/.

Klienci, którzy zdecydują się na stałą współpracę mogą liczyć na:

  • szybki czas naprawy,
  • atrakcyjne rabaty i promocje,
  • usługa door-to-door,
  • przedłużenie okresu gwarancji.

Ekspertyza dla firm ubezpieczeniowych w serwisie Apple w Katowicach.

Serwis Apple Katowice najczęściej kojarzy się z naprawą i wymianą uszkodzonych części. Jednak jak się okazuje, w takim miejscu można także liczyć na profesjonalną ekspertyzę uszkodzonego komputera, tabletu czy telefonu. Więcej dowiesz się na https://flixapple.com/serwis-katowice/.

Pełny kosztorys i ekspertyza wykonywane są w ciągu jednego dnia. Dokument zawiera wszelkie niezbędne informacje, które potrzebne są firmie ubezpieczeniowej. Klienci mogą także liczyć na bezpłatną naprawę uszkodzonego sprzętu, ale tylko pod warunkiem, że posiadają wykupioną polisę ubezpieczeniową w serwisie Apple.

W jaki sposób oddać sprzęt do naprawy przez kuriera?

W wielu przypadkach nie mamy czasu na to, aby osobiście wybrać się do stacjonarnego punktu Apple. W takim momencie możemy zdecydować się na usługę kuriera. W ciągu 24 godzin od zlecenia do naszej firmy przyjedzie pracownik, który odbierze uszkodzony sprzęt i zawiezie go do naprawy.

Należy oczywiście pamiętać o tym, aby dobrze przygotować urządzenie do wysyłki. Do sprzętu trzeba dołączyć kartkę z hasłem lub kodem, aby można było odblokować komputer czy telefon. Wszystko musi być także zapakowane w oryginalne opakowanie albo odpowiednio zabezpieczone, aby nic nie uległo uszkodzeniu podczas transportu.

Przesyłka powinna być także oklejona taśmą i zawierać informacje ostrzegawcze, typu „nie rzucać”. Z kurierem umawiamy się na konkretną godzinę i w konkretne miejsce. Po wykonaniu renowacji i wymianie uszkodzonych części, wszystkie sprzęty zostaną nam ponownie dostarczone do domu lub do biura firmy poprzez tego samego kuriera. Polecamy także sprawdzić https://flixapple.com/.

O serwisie

Wiadomości z całego świata. newsy, technologia, zdrowie, kuchnia. Wejdźcie na naszą stronę i przekonajcie się sami. Zapraszamy!