Lata doświadczeń w biznesie

Najlepsze filmy na Netflix 2020

Najlepsze filmy na Netflix 2020

Próba znalezienia najlepszego filmu do obejrzenia w Netflixie może być zniechęcającym wyzwaniem. Wszyscy tam byliśmy. Zdecydowałeś, że będziesz coś oglądał. Masz do dyspozycji cały Netflix, w tym nawet ograniczoną listę filmów, które już zarezerwowałeś do obejrzenia w przyszłości. Ale jest też wybór. Musisz znaleźć coś, co pasuje do Twojego nastroju, albo coś, na co Ty i Twój przyjaciel/znacząca inna osoba/kompaniatorka możecie się zgodzić. Spędzasz wiele godzin na przeglądaniu stron, a gdy natkniesz się na coś, co uważasz, że może być tym jedynym, jest już za późno, jesteś zbyt zmęczony, a niezdecydowanie wygrywa.

Nigdy się jednak nie bój, ponieważ w Colliderze mamy przewodnik, który pomoże Ci znaleźć idealne filmy Netflix dostępne w Stanach Zjednoczonych. Przejrzeliśmy bibliotekę i zebraliśmy listę najlepszych filmów dostępnych obecnie do transmisji strumieniowej, od klasycznych, przez ukryte klejnoty, po nowe wydania i nie tylko. Lista najlepszych filmów w Netflixie jest aktualizowana co tydzień o nowe opcje, więc upewnij się, że wrócisz następnym razem, gdy będziesz szukać czegoś wspaniałego do oglądania.

13.
Ava DuVernay kontynuuje swój słynny film Selma z przejmującym dokumentem, który przygląda się masowym więzieniom mniejszości po przejściu 13. poprawki. Jak podkreśla dokument, to nie tylko zakorzeniony w kulturze rasizm prowadzi do powszechnego więzienia Afroamerykanów i innych mniejszości.  Istnieje również zachęta finansowa, a zamykanie ludzi w więzieniach to dobry interes.  Trzynasta systematycznie przechodzi przez dziesięciolecia po uchwaleniu trzynastej poprawki, aby pokazać, w jaki sposób czarni ludzie byli celem mediów, rządu i przedsiębiorstw, aby stworzyć nową formę niewolnictwa.  Jest to film, który wprawi was w irytację, przygnębia i miejmy nadzieję, że pobudzi was do działania przeciwko systemowi, który wyrządził naszym współobywatelom ogromne szkody.

Uncut Gems

Musisz zobaczyć thriller Uncut Gems zawiera całkiem możliwe, że najlepszy występ w karierze Adama Sandlera. Gra żydowskiego jubilera i uzależnionego od hazardu w nowojorskiej dzielnicy Diamond District, który dużo namierza drogi klejnot, który kupił, aby spłacić swoje długi. Film jest kroniką jego podróży z minuty na minutę, a reżyserzy Josh Safdie i Benny Safide utrzymują mistrzowskie poczucie napięcia przez cały czas. Poważnie, od prawie pierwszej sceny do ostatniej jest to dreszczyk emocji, który będzie miał żołądek w węzłach, ale mózg nitkowany. Zostałeś ostrzeżony. 

Cloudy with a Chance of Meatballs

Zanim filmowcy Phil Lord i Chris Miller podtrzymali konwencję dziko-zabawnych filmów, takich jak film LEGO i Jump Street, napisali i wyreżyserowali film animowany Cloudy with a Chance of Meatballs z 2009 roku - i jest on zachwycający. Film jest absolutnie w tym samym duchu, co inne filmy Lorda i Millera; mieszanka głupiego humoru, chwalebnie misternych żartów, pomysłowych wizualizacji i przede wszystkim prawdziwego współczucia. Bill Hader mówi, że chce być naukowcem o imieniu Flint, który mieszka w małym miasteczku o nazwie Swallow Falls, które jest wrzucane w niebezpieczeństwo, gdy jeden z dzikich wynalazków Flint'a zaczyna zamieniać wodę w jedzenie, w którym to momencie dosłownie zaczyna padać wszelkiego rodzaju pyszne i gigantyczne smakołyki. To naprawdę świetny film dla wszystkich grup wiekowych i strasznie naukowo pozytywna historia.

Back to the Future

Jedna z najbardziej ikonicznych trylogii w historii kinematografii jest już teraz dostępna w całości! Pierwszy Back to the Future to the Future jest filmowym klasykiem w całości. Robert Zemeckis zaczął od pomysłu - co by było, gdybyś poszedł z rodzicami do liceum - i przerodził się w niezapomnianą opowieść o podróżach w czasie sci-fi. Występ Michaela J. Foxa jest kluczem do utrwalenia filmu w głębi fizyki podróży w czasie, a wykorzystanie przez Zemeckisa odzwierciedlenia fabuły w sequelach dodaje olśniewający zwrot w debacie "wolna wola kontra determinizm". O ile sequel nie jest tak dobry jak pierwszy, o tyle w drugiej części jest mnóstwo zabawnych rzeczy do spełnienia życzeń na przyszłość, a ostatni rozdział, część III, to naprawdę list miłosny do zachodniego gatunku. 

Django 

Najbardziej jak dotąd udany film Quentina Tarantino, box office'owy, to wciąż jego Western Django Unchained 2012. Główny ciąg historii podąża za niewolnikiem imieniem Django (Jamie Foxx), który zostaje uwolniony przez łowcę nagród (Christoph Waltz), z którym łączy się, by uratować swoją żonę Broomhildę (Kerry Washington) przed niebezpiecznym właścicielem plantacji (Leonardo DiCaprio). Ten 165-minutowy film jest prawdziwym eposem, ale na każdym kroku jest przekonujący i zabawny, a dzięki występom Foxxa i Waszyngtonu jest również jednym z najbardziej emocjonalnych filmów Tarantino. Walc zdobył Oscara za swój "drugoplanowy" spektakl, ale DiCaprio daje tu prawdziwie mrożący krew w żyłach czarny charakter jako Calvin Candie. - Adam Chitwood

Social Network

Portal społecznościowy jest arcydziełem. Tak się składa, że jest to również jeden z najbardziej oglądalnych filmów, jakie kiedykolwiek powstały. Rzadko zdarza się, by reżyser i scenarzysta tak dobrze do siebie pasowali, a David Fincher i Aaron Sorkin podnosili swoje najlepsze instynkty i tłumili najgorsze. Ten fajny, wyrazisty dramat jest czymś więcej niż tylko "filmem na Facebooku", ponieważ wykorzystuje dramatyczną "historię o pochodzeniu" z Facebooka Marka Zuckerberga do opowiedzenia znacznie większej historii o tym, co dzieje się, gdy ludzie prowadzący największe firmy na świecie ledwo kończą studia. Jest tu niemal mityczna cecha wzlotu i upadku Zuckerberga - "czy w końcu było warto?" filozoficzne pytania. Ale ten film jest również całkowicie slaps/rules/slays tak mocno. Nagrodzona Oscarem partytura Trenta Reznora i Atticusa Rossa jest wszechczasowa, przedstawienia są fenomenalne, scenariusz doskonały, a reżyseria absolutnie mistrzowska. Obejrzyjcie ten film! 

Sprawdź co jeszcze warto obejrzeć na Netflix

O serwisie

Wiadomości z całego świata. newsy, technologia, zdrowie, kuchnia. Wejdźcie na naszą stronę i przekonajcie się sami. Zapraszamy!