Lata doświadczeń w biznesie

Chcesz znać teksty piosenek na YouTube? Podążaj za tym przewodnikiem

Chcesz znać teksty piosenek na YouTube? Podążaj za tym przewodnikiem

Wielu z nas woli słuchać muzyki na YouTube, a to ma wiele wspólnego z tym, że możemy oglądać te utwory za darmo. Większość ludzi nie ma pojęcia, jak piosenkarze zarabiają na tej transakcji, ale czy kogoś to naprawdę obchodzi? Nie bardzo, i to też nie jest ważne.

Ważniejsza jest znajomość tekstów fajnej piosenki, co jest kolejnym dużym powodem, dla którego ludzie lubią słuchać piosenek na YouTube. W dawnych czasach zmuszeni byliśmy przemierzać wiele stron internetowych, aby znaleźć teksty najgorętszych piosenek, ale czasy się zmieniły.

Dziś można stosunkowo łatwo znaleźć teksty piosenek na YouTube. Jeśli jesteś osobą, która uwielbia mieć teksty piosenek na wyciągnięcie ręki, to czytaj dalej, ponieważ będziemy dzielić się tym, jak je oglądać w YouTube za darmo.

Jak znaleźć tekst piosenki na YouTube
Znalezienie tekstów piosenek na YouTube jest super proste, bardziej niż można by się tego spodziewać. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej.

Użyj wyszukiwarki YouTube
Opis wideo
Teksty tutaj Roba W
1] Użyj wyszukiwarki YouTube

Najlepszym sposobem na przeglądanie tekstów danego utworu jest wyszukanie jego nazwy wraz ze słowem "lyrics", aby znaleźć to, czego szukasz. W wielu przypadkach, użytkownik powinien natknąć się na wiele opcji, które zostały wgrane na platformę przez fanów.

Z naszego doświadczenia wynika, że teksty piosenek są zazwyczaj wyświetlane w filmie, więc nie będziesz mógł ich przegapić, nawet jeśli spróbujesz.

2] Opis wideo

W przypadku dużej ilości muzyki w serwisie YouTube, twórcy zdecydowali się dodać słowa w opisie, więc śpiewanie w czasie, gdy Twoja ulubiona piosenka jest odtwarzana właśnie stało się łatwiejsze. W niektórych przypadkach, twórcy nie uznają dostępności słów w opisie, dlatego do Ciebie należy czas, aby sprawdzić.

Klikając na Show More, cały tekst powinien być teraz widoczny. Kliknięcie na Show Less spowoduje powrót sekcji do stanu normalnego.

3] Teksty tutaj Roba W

To jest rozszerzenie dla Chrome, Firefoxa i Opery. Jeśli jednak używasz nowego rozszerzenia Microsoft Edge, może ono działać tak samo, jeśli pobierzesz je z Chrome Web Store.

Podoba nam się to, ponieważ wyświetla teksty filmów z YouTube w panelu po prawej stronie. Istnieją nawet opcje, aby dostosować rozszerzenie do swoich potrzeb, i to jest dobre. Należy zwrócić uwagę, że Teksty tutaj przez Roba W działa również dla Spotify, i innych stron internetowych, więc Twoje wybory są dość obszerne, jeśli YouTube nie jest Twoim miejscem do zacięcia.

Radzimy też zajrzeć na stornę teksty.pinbook.pl gdzie znajdziesz ogromny katalog tekstów piosenek. 

O serwisie

Wiadomości z całego świata. newsy, technologia, zdrowie, kuchnia. Wejdźcie na naszą stronę i przekonajcie się sami. Zapraszamy!