Lata doświadczeń w biznesie

Gogglebox

zdj.styl.fm

Googlebox jest programem w którym ludzie, komentują oglądane przez siebie programy telewizyjne. To już aż 12 edycja tego coraz bardziej popularnego programu. Ggoglebox zaskakuje spontanicznymi wybuchami uczestników i pokazuje prawdziwe relacje ludzi, na to co się dzieje przed ich ekranami.

Krótko o programie

W programie całe rodziny, jak i przyjaciele lub pary komentują wybrane, popularne programy telewizyjne, z ubiegłego tygodnia Do najczęściej komentowanych programów należą między innymi takie programy, które mają być dla nas doskonałą rozrywką, czyli reality show (np. rolnik szuka żony,seriale na wspólnej czy barwy szczęścia), a także seriale paradokumentalne (szpital, na ratunek). Komentowane są również znane teleturnieje będące na antenie już wiele lat jak na przykład milionerzy. Niekiedy komentowane są również fakty czy wydarzenia i istotniejsze zdarzenia sportowe (siatkówka, piłka nożna). Narratorem w pierwszej serii była aktorka Joanna Kurowska, a od drugiej rolę tę pełni Radosław Popłonikowski.

Gogglebox 2020 - obsada 12 partii

Kto będzie nas bawił w kolejnej odsłonie GoogleBox?

W pierwszych odcnikach na ekranie naszych telewizorów pojawi się Przemek Kossakowsi, który wraz z osobami chorymi na zespół Downa udał się na wspólną wyprawę. Poznamy także wszystkie strony dojrzałej miłości razem z uczestnikami Sanatorium Miłości. Rodzina „Gogglebox. Przed telewizorem” ma już powiększony skład, gdyż Ewa biorąca udział w programie właśnie została mamą, a Patrycja spodziewa się dziecka.

W 12 sezonie Gogglebox programy telewizyjne oceniają następujące osoby : Damian Nagana, Marek Morus, Izabela oraz Joachim Zeiskowie, Agnieszka Murak i Ewa Rogalska, Regina Krasnowska oraz Józef Ponceleusz, Sylwia Bomba oraz Ewa Mrozowska-Kozłowska, Mariusz Kozak oraz Jacek Szawioła, Krzysztof Radzikowski oraz Dominik Abus Artur, Agnieszka oraz Dajan Kotońscy, Sandra oraz Krzysztof Zagrodnikowie, Regina Krasnowska oraz Józef Ponceleusz, Konrad Mariański, Krzysztof Ufnal, Jakub Feliński, Mateusz Borkowski, Damian Nagana.

Specjalne wydania programu GoogleBox

W 4 edycji programu GoogleBox na ekranach pojawił się specjalny odcinek z okazji Dnia Dziecka, gdzie jako osoby komentujące mogliśmy zobaczyć dzieci oraz młodzież. W 5 oraz 8 edycji programu powstało parę odcinków świątecznych, gdzie uczestnicy zamienili się swoimi miejscami. W 5 edycji programu w 2017 roku został wyemitowany odcinek specjalny z okazji 5 lat telewizji, gdzie uczestnicy oglądali powtórki programów w telewizji TTV, w tym również pierwsze odcinki GoogleBox. W 6 odcinku 8 odsłony programu wypadł nam 100 odcinek GoogleBox. W 10 odsłonie na ekranach podziwialiśmy specjalny odcinek Baby Showe u uczestniczki Sylwii Bomby, gdzie uczestnicy programu spotkali się u Ewy Mrozowskiej. W 10 oraz 11 edycji na ekranach zobaczyliśmy odcinek specjalnie nakręcony na Święta Bożego Narodzenia, w których wszyscy uczestnicy dostali podarunki. W 10 edycji dodano również Wielkanocne odcinki programu, a w 14 odcinki na ekranach pojawiła się Malwina Wędzikowska.

O serwisie

Wiadomości z całego świata. newsy, technologia, zdrowie, kuchnia. Wejdźcie na naszą stronę i przekonajcie się sami. Zapraszamy!