Lata doświadczeń w biznesie

Wyciskarka do całych owoców

Wyciskarka do całych owoców


Od ponad 40 lat marka Hurom wypuszcza na rynek wyciskarki do soków z owoców oraz warzyw. Bezustannie wprowadzając innowacje w swoich produktach, dociera do najbardziej wymagających klientów, którzy cenią sobie jakość urządzeń domowych oraz ich elegancki wygląd. Wszystkie wymienione wyżej cechy, posiada między innymi wyciskarka do soków Hurom H200 All in One. Obecnie jest to jednak z najbardziej zaawansowanych pod względem technologicznym wyciskarek, jakie są dostępne na rynku. Obecnie jest to wyciskarka tak naprawdę wyznaczająca trendy, ponieważ przekroczyła ona znacznie granice tego typu sprzętów.


Wyciskamy wszystko z technologii


Model H200 jest produktem All in One, który niejako podsumowuje kilkadziesiąt lat pracy nad wyciskarkami do warzyw oraz owoców. Dziś model ten można nazwać produktem flagowym, który gwarantuje klientom najwyższy poziom doznań podczas przygotowywania świeżych napojów. Co sprawia, że soki z tej wyciskarki cechuje taka jakość? Za tym wszystkim kryje się odpowiednia technologia. W wyciskarce zostały zastosowane najwyższej klasy elementy takie jak sito, szczotka, wałek oraz silnik. Dbając o zdrowie oraz potrzeby wszystkich klientów, marka Hurom przeniosła najlepsze właściwości wcześniejszych modeli, do All in One. Dzięki temu model 4200, jest obecnie świetnym wyborem do każdego domu.

Proste i sprawnie przygotowywanie soków
 

Dzięki modelowi 4200, jeszcze szybciej i sprawniej jesteśmy w stanie przygotować nasz ulubiony sok. Nie musimy wcześniej odpowiednio przygotowywać owoców, przykładowo krojąc je na mniejsze kawałki. Model All in One, mieści bowiem owoc w całości. Jest to wyciskarka z dużym otworem bez trudu mieszcząca warzywa i owoce. Poza tym nie trzeba również kontrolować procesu przygotowywania soku. Model ten posiada bowiem funkcję automatycznego wciskania. Można zatem od razu załadować wszystkie produkty, a wyciskarka zajmie się nimi sama. Oczywiście świetnie radzi sobie ona nie tylko z owocami, ale również i z warzywami, wyciskając z nich wszystko co najlepsze. Taka wyciskarka na całe owoce jest świetnym produktem przede wszystkim dla osób, które zazwyczaj mają mało czas na przygotowywanie soków.


Szybkie mycie dzięki odpowiednim filtrom
 

Model Hurom 4200, został wyposażony w specjalne filtry zewnętrzne oraz wewnętrzne. Mają one na celu zastąpienie metalowego sita. Dzięki niem pulpa nie gromadzi się pomiędzy szczelinami, a tym samym czyszczenie wyciskarki staje się łatwiejsze. W celu umycia urządzenia należy oddzielić filtry i wypłukać je czystą wodą. Skraca to proces mycia do kilka sekund.

W wyciskarce zostały zastosowane także różne inne urozmaicenia. Wśród nich wymienić można:

- technologię SST, odpowiadającą za wolne obroty. Wałek ślimakowy porusza się jedynie z prędkością 43 obrotów w ciągu minuty. To pozwala na zachowanie wszystkich wartości odżywczych warzyw i owoców,

- funkcję automatycznego wyciskania soku - załadunek potrzebnych produktów, bez konieczności samodzielnego ich wciskania,

- filtry zastępujące metalowe sito, ułatwiające mycie wyciskarki.

Dowiedz się więcej na https://hurompolska.pl/wyciskarka-h200-easy-plus/>>

O serwisie

Wiadomości z całego świata. newsy, technologia, zdrowie, kuchnia. Wejdźcie na naszą stronę i przekonajcie się sami. Zapraszamy!

Warto zobaczyć