Lata doświadczeń w biznesie

Ekstrakcyjna metoda na pranie krzeseł i narożników w domu

Ekstrakcyjna metoda na pranie krzeseł i narożników w domu

Wyobrażasz sobie dom bez kanapy, narożnika, foteli lub krzeseł? Ja zdecydowanie nie jestem sobie w stanie tego wyobrazić. Takie mieszkanie nie spełniałoby wielu funkcji. To właśnie na meblach wypoczynkowych zazwyczaj spędzamy wolny czas po pracy czy szkole. To również na nich przyjmujemy gości, gramy w gry planszowe lub przyjmujemy gości.

Zachowanie mebli tapicerowanych w czystości jest zadaniem wymagającym. Ręczne pranie polega na szorowaniu tkaniny przy pomocy ogólnodostępnych środków czystości. Proces ten zużywa sporą ilość energii oraz czasu. Nic więc dziwnego w tym, że większość z nas preferuje oddelegowanie tej czynności wykwalifikowanej firmie.

Fachowe pranie krzeseł oraz innych mebli tapicerowanych to usługa, która z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Dzięki regularnemu przeprowadzaniu profesjonalnego czyszczenia możesz zachować swoje tapicerki meblowe w znacznie lepszym stanie przez długi czas.

Ekstrakcyjna metoda na pranie krzeseł

Pranie krzeseł oraz innych mebli tapicerowanych realizowane jest przy pomocy metody ekstrakcyjnej. Polega ona na zastosowaniu nowoczesnych urządzeń piorących oraz odpowiednich środków czystości. Niezbędnym elementem procesu jest jednak wiedza pracownika przeprowadzającego cały proces.

Wszyscy specjaliści, którzy zostają oddelegowani do konkretnego zadania, przechodzą wcześniej odpowiednie szkolenie. Dzięki temu są w stanie dobrać właściwe detergenty. Pozwala to na osiągnięcie optymalnych efektów. Dodatkowo właściwe dobrane środki czystości nie wyrządzą szkód tkaninie.

Usługa wykonywana metodą ekstrakcyjną realizowana jest w domu lub biurze. Jeśli zamówisz czyszczenie krzeseł lub pranie narożników w Warszawie, fachowiec pojawi się pod wskazanym przez Ciebie adresem. Wypakuje sprzęt niezbędny do przeprowadzenia procesu, a następnie rozpocznie rozpoznanie. Jego celem jest skuteczne określenie materiału.

Dobór środków czystości

Dzięki wiedzy o materiałach jest on w stanie dobrać właściwy środek czystości. Poza tkaniną istotne jest również określenie stopnia zanieczyszczeń. Po pełnej analizie sytuacji pracownik przystępuje do odkurzania. Jego celem jest usunięcie wszystkich suchych zanieczyszczeń. Do tego typu zanieczyszczeń zaliczane są okruchy, włosy, sierść oraz piasek.

Suche zanieczyszczenia przyspieszają proces przecierania się materiału. Z tego powodu regularne odkurzanie pozwala wydłużyć żywotność tkaniny. Warto samodzielnie dbać o to, aby nasz materiał nie był wystawiony na takie bodźce. Po odkurzaniu specjalista przechodzi do części polegającej na zastosowaniu środków chemicznych.

Wykorzystuje się środki piorące oraz odplamiacze. Do usunięcia uporczywych plam stosuje się detergenty o wysokiej skuteczności zwane odplamiaczami, które nanoszone są wyłącznie po powierzchni plamy. Środki piorące stosowane są natomiast na całą powierzchnię tkaniny. Wnikają one głęboko w strukturę materiału, rozpuszczają zalegający tam brud, co ułatwia jego późniejsze wybawienie. Całość zanieczyszczeń oraz wilgoci zostaje odessana przy pomocy ekstraktora ciśnieniowego.

Nowoczesne pranie krzeseł a zdrowie

Czystość jest w naszym życiu bardzo ważna. Brudne i zaniedbane tkaniny stanowią idealne miejsce dla drobnoustrojów. Nikt z nas nie chce, żeby w tak bliskim sąsiedztwie rozwijały się roztocza oraz bakterie. Ma to bardzo zły wpływ na nasze zdrowie oraz samopoczucie. Wielu z nas boryka się z alergiami, które mogą objawiać się na różne sposoby.

Alergicy często czują zmęczenie, a nawet odczuwają ból głowy, który utrudnia codzienne funkcjonowanie. Niestety wiele osób nie ma świadomości tego, że ich dolegliwość wynika z obecności roztoczy w tkaninach. Jeżeli Ty lub Twoi bliscy cierpicie na tego typu dolegliwość, możesz znacznie poprawić jakość funkcjonowania poprzez zamówienie fachowej usługi.

Nowoczesne pranie krzeseł oraz innych mebli tapicerowanych pozwala skutecznie poprawić jakość odpoczynku oraz pracy. Profesjonalna usługa realizowana z dojazdem do Twojego domu lub biura może sprawić, że komfort funkcjonowania Twoich bliskich znacznie wzrośnie. Nie ma na co czekać, zamów usługę już teraz!

Artykuł sponsorowany

O serwisie

Wiadomości z całego świata. newsy, technologia, zdrowie, kuchnia. Wejdźcie na naszą stronę i przekonajcie się sami. Zapraszamy!